БК «СумДУ» захистив титул чемпіона дивізіону «Слобожанщина»

Відіграли фінал дивізіону Слобожанщина. Третьою грою визначили переможця чемпіонату України студентської ліги з баскетболу серед чоловічих команд дивізіону Слобожанщина, між «ХПІ» та «СумДУ».

У фінальній грі дивізіону зустрілись харківський Політехнічний інститут та СумДУ. У попередніх двох іграх рахунок у команд по зустрічах був рівний. Тож третя гра стала вирішальною. За відсутності гравця Суперліги Андрія Кожемякіна, сумчани підсилилися переможцем Вищої ліги Романом Новіковим.

: Спочатку гра була рівною. Сумчани на кілька очок випереджали харків’ян, але опоненти їх не відпускали. Відрив вдалося зробити у третій чверті, у четвертій його збільшили. У підсумку рахунок 90:72. Сумчани другий рік поспіль здобувають звання чемпіона дивізіону.

Ярослав Ковальов, головний тренер БК «СумДУ», говорить: «Сьогодні зіграли більш командно. Сподобалось, як розкрився Іван Торба. Це його, можна сказати краща гра була. Так, десь трішки не виходить. Ігор Стародуб добре зіграв, місцями Віталій Ігнатченко виводив вперед. Також, наші легіонери, які вчаться у нас, але грають за інші клуби. Роман Новіков, Павло Рязанзев, під кільцем зіграв, чого не вистачало у другій грі домашній. Сьогодні зіграли дуже добре. Дякую Олексію Татарко, який приїхав».

Тимур Арабаджи, головний тренер БК «ХПІ», каже: «В першу чергу програли свій щит. Вони дуже багато очок забили «другого шансу». Також забили багато трьох очкових. Треба було ліквідувати трьох очкові кидки, тоді б було простіше. Ми, на жаль, не впоралися з цим.  Суми підсилилися Новіком, це їм допомогло. Це гравець, який додав впевненості й збалансував. Польові гравці завжди були в Сумах гарні, але він додав у грі».

Дві гри 1/8 відбудеться у Кропивницькому, проти місцевих педагогів: перша гра відбудеться 14 травня о 17:00, друга наступного дня о 13:30. 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь