Благодійне обладнання з Нідерландів привезли до Сум

Медичне обладнання з Нідерландів. Сьогодні, 13 червня, до Сум прибула машина з благодійною допомогою з міста Гауда. Вантаж зібрав Фонд «Україна потребує допомоги».

Медичні ліжка, матраци, іграшки, шафи для медикаментів, крісла. Усе це привезли з Нідерландів. Машина з гуманітарною допомогою їхала близько трьох днів. Андрій Соболєв, водій, говорить: «Гауди – містечко маленьке там у Нідерландах є. Там загрузили. 10 тонн 800 кг. На кордоні ніяких проблем не було»

Ігор Шаповал, голова Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, говорить: «Ми завжди надаємо перелік необхідного обладнання, яке може бути, і вони частково виконують наші прохання. Але як ви розумієте ліжка це завжди проблема. Прибули електричні функціональні ліжка, які працюють, в гарному стані, вони мають різну висоту»

За словами Ігоря Шаповала за місяць вантаж мають розмитнити. Допоки все зберігатимуть на  складі.

Гуманітарна допомога коштує близько 900 євро. Вона буде направлена до Путивльської районної лікарні, Лебединського мед училища та Сумського обласного онкодиспансеру.

Це четверта гуманітарна допомога, яку отримує Сумська обласна організація Товариство Червоного хреста України від Фонду «Україна потребує допомоги». Останній конвой отримали у грудні торік. Що це за Фонд та скільки він існує в Нідерландах – ми намагаємося дізнатися. Відправили їм інформаційний запит.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь