Благодійний ярмарок до Дня доброти відбувся у Сумах

Благодійний ярмарок «Доброта єднає всіх» відбувся сьогодні у палаці дітей та юнацтва. Організували його до Всесвітнього дня доброти міські громадські організації, підприємці та переселенці зі сходу країни.

 М’які іграшки, поробки, сОлодощі. Більшість з представленого –  зроблене власноруч – самими  майстринями. Серед таких – Людмила Руденко, у Суми жінка приїхала зі сходу країни. На ярмарок прийшла із ласощами.

Людмила Руденко: “Бісквітне тістечко на палочці. Традиційно готуємо для ярмарку, діткам подобається. Це реальний привід об’єднати людей, бо ми, як переселенці, показуємо, що ми, як переселенці можемо бути корисними для територіальної громади, показуємо, що ми люди ініціативні, вважаю, що  це гарно, позитивно і сподіваюсь, що сумчанам це теж сподобається, власне, себе також відчуваємо вже сумчанами»

Окрім їстівних товарів – аксесуари до одягу, прикраси, скриньки.

Більше 20 майстринь принесли на ярмарок власні товари. Мета дійства – об’єднати людей,  каже організаторка заходу Наталья Єсіна: “Ми живемо і працюємо, і ходимо по одних вулицях, водимо дітей в одні школи. І зазвичай не вистачає подолання стереотипів, що люди, які приїхали зі сходу країни мають якісь відмінності»

За словами співорганізаторки заходу Валерії Шакбанової, зібрані гроші віддадуть у сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області: «Я з Донецької області. Я відчула на собі, що таке страшні речі, у кожного вони можуть бути різними, у когось війна, у когось хвороба. На даний момент ми допомагаємо центру, де дітки, які тимчасово залишились без піклування батьків. Їм важко, їх потрібно підтримати, зробити якісь подарунки, щоб вони відчули себе потрібними»

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь