Бойові дії тривають і жодна область, що межує з Росією, не може почуватися спокійно

Тому на місцях вирішили посилити захист кордону. Сусідня Харківщина створює другий пояс безпеки, для чого сформують ще один територіальний батальйон. На Херсонщині планують звести оборонні споруди навколо стратегічних об’єктів і транспортних вузлів. А Уряд збирається будувати цілу стіну – не сидять склавши руки й сумчани.
Сумщина ще в березні першою почала інженерні заходи з облаштування границі – наголошують прикордонники і влада. Але чи зупинить танки агресора рів у два метри глибиною, який до того ж закриває лише 10% обласного кордону з Росією?
Однак вдалося відремонтувати іншу машину, яка вже приступила до роботи. Головне завдання – заблокувати рівну місцевість, де може пройти техніка. Тому створено спеціальну групу, яка має обстежити кордон і виявити проблемні ділянки. Прикордонники запевняють – ситуація напружена, але контрольована, всі пункти пропуску працюють стабільно.
Тим часом Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк оголосив про початок проекту «Стіна» – будівництво реального муру на кордоні з Росією. Але чи не запізно зводити Велику Українську Стіну, коли ворог уже на нашій землі?

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь