Боксерська збірна Шрі-Ланки тренується у Сумах

Боксерський десант висадився у Сумах. П’ятеро боксерів Національної збірної Шрі-Ланки з боксу проводять тренувальний збір у Сумах. Незабаром до них приєднаються ще двоє спортсменів. Усі – перші номери своєї команди. Сьогодні працювали з тренером із фізпідготовки.

 

Зі шрі-ланкійською збірною нині працює сумський Володимир Вінніков. Нині він готує спортсменів до Ігор Співдружності – їх прийматиме Австралія в квітні 2018-го року. Працюючи за кордоном, тренер не забуває про українських боксерів – підготовку шріланкійців поєднав із тренуваннями вітчизняних спортсменів. Говорить, разом зі шріланкійцями українці готуватимуться до національного чемпіонату.

 

На зборах у Сумах боксери працюватимуть у режимі трьох тренувань на день. Результатом роботи спортсменів у тренажерних і боксерських залах стане матчева зустріч команд України та Шрі-Ланки. Участь в ній візьмуть і троє представників Сумщини – Владислав Старчун (вагова категорія  56 кілограмів), Богдан Головач (64 кілограми) і Владислав Батіжевський (69 кілограми).

Першого листопада в Сумах в легкоатлетичному манежі відбудеться матчева зустріч між шрі-ланкійською збірною з боксу.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь