Боротьба з рекламою наркотиків у Сумах


У Сумах борются з наркозлочинністю. Точніше з рекламою наркотичних засобів. З березня 2018 року громадські організації та співробітники поліції зафарбували десятки написів із назвами наркотичних речовин та зірвали понад 150 оголошень.

Юрій Паращук, командир батальйону Управління патрульної поліції в м. Суми, сказав:

«Малює в основному це молодь приблизно 20 років. Це довести не так просто, тому що якщо людина, виявили людину яка при собі мала балончик з фарбою, то це не завжди означає, що вона це малювала ті написи, або якщо й малювала, то якщо не спіймали на гарячому, то ми ж розуміємо, що в Україні не заборонено ходити з балончиками з фарбою».

Дмитро Заремба, заступника начальника відділу Сумського відділення поліції, повідомив:

«Ми розуміємо, що лише замалюванням написів ми не зможемо викорінити це зло, яке на теперішній час, скажемо так, розповсюджено на території міста, але вважаємо, що фарбування цих написів не дасть змогу подальшого розповсюдження наркоманії».

За словами поліціянта, за поширення реклами наркотиків у Сумах не затримали жодної людини – через відсутність доказової бази. За поширення самих наркотиків притягли до відповідальності двох осіб. Інформувати ж про появу незаконних написів можна за допомогою Інтерактивної карти сервісу «Суми – місто без наркотиків».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь