Чемпіонат області зі змішанних єдинобрств ММА відбувся у Сумах

Перший відкритий чемпіонат області зі змішаних єдиноборств ММА відбувся вчора в Сумах. Змагалися у 2 вікових категоріях і 13 вагових. На октагон вийшли 26 учасників: 12 дорослих спортсменів і 14 юніорів.

Ігор Ткаченко змішаними єдиноборствами займається 1,5 роки.  До цього виду спорту прийшов після трьох років занять карате. Сьогодні переміг після двох трихвилинних раундів.

«В першому раунді було важко, наприкінці, дуже сильно втомився, в другому раунді почав слухати тренера, що він мені казав, виконував це і переміг», – переможець змагань (категорія “Юніори”) Ігор Ткаченко.

«Ігор виграв на характері, не здався, йшов уперед. Це принесло йому заслужену перемогу. Ми намагаємось його перебудувати під змішані єдиноборства. Як і всі учасники починали з певних видів бойових мистецтв, у кожного своя база», – говорить президент федерації змішаних єдиноборств ММА Володимир Стрельченко. 

Михайло Андрєєв приїхав на змагання з Лебедина, виступає в категорії «дорослі». Щоб перемогти суперника, йому знадобився додатковий п’ятихвилинний  раунд.

«Суперник гарний, відмінно спарингувалисьПлани – надалі займатися. Вважаю, всі повинні займатися спортом, а не просиджувати власні штани вдома», – говорить переможець змагань (категорія “Дорослі”) Михайло Андреєв.

Усього розіграли 13 комплектів нагород. За словами президента федерації, після цих змагань формуватимуть збірну.

«Можливо, ми будемо залучати спортсменів з інших областей, можливо, вийдемо на український рівень, зараз тривають перемовини з потенціальними спонсорами, партнерами», – організатор змагань Денис Нікіфоров.

Наступний турнір зі змішаних єдиноборств планують провести восени.

Діана Крахматова

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь