Чемпіони Вищої ліги з волейболу влаштували відкрите тренування


Відкрите тренування чемпіонів вищої ліги. Волейбольний клуб «ШВСМ-СумДУ» разом з гравцями ДЮСШ «Авангард» продовжують відточувати свої вміння на волейбольному майданчику.

Спільне тренування гравців ДЮСШ «Авангард» та клубу «ШВСМ-СумДУ» влаштували на майданчику чемпіонів Вищої ліги. Гравці «вишки» нині завершили сезон, тож, більшість команди у відпустці. На тренуванні й двоє гравців «Дніпра» з Суперліги, студентів вишів Сумщини: Павло Перетятько та Андрій Маринченко.

Андрій Маринченко, гравець Суперліги ВК «Дніпро», говорить: «Мій сезон пройшов не дуже вдало. Грав у ВК «Дніпро». Хлопці всі непогані, просто ще молоді. Поганий матеріальний стан. І це все у сумі привело до того, що ми «вибули» у Вищу лігу й будуть далі там боротися.

13 Я думаю добре, що сезон закінчився, після сезону можна підтягнути когось, потренувати, щось нове розказати, можливо ми розкажемо щось нове дізнаємось».

Усього у команді 20-ть гравців. Тренуються двічі на день, шість разів на тиждень, біля озера Чеха та у залі третього корпусу СумДУ. З командою працюють два тренери.

Команда ДЮСШ «Авангард» грає у дитячій лізі. У ній посідають восьме місце. 15-річні юнаки тренуються під керівництвом Олега Корнієнка, шість разів на тиждень. Усього у команді 12-ть гравців.

Богдан Ніколаєнко, Капітан ВК «ДЮСШ-Авангард», каже: «20 Дуже подобається, багато досвіду. Багато з них тренувалися у нашого тренера. Я з ними особисто знайомий. Тренуємось вже давно. Ми грали у дитячій лізі, перед цим ходили на матчі, багато досвіду, багато допомогло. Не робити ті ж помилки. Хоч вони й доросли, але й них банальні помилки й не робимо їх».

Молоді гравці протягом сезону вболівали за сумську команду й на їх прикладі вчилися грати.

Владислав Синенко, гравець ВК «ДЮСШ-Авангард», говорить: «… Зв’язка їх запам’яталася. Просто я також зв’язуючий. Ну, добре паси давав. Зі старшими так. Ми набираємось досвіду, техніку напрацьовуємо».

Артем Кіріченко, гравець ВК «ДЮСШ-Авангард», каже: «Ми можемо більше працювати над тим, що у нас не виходить. І нас старші хлопці можуть допомагати в цьому. Я спочатку займався футболом, але тренер запропонував сходити до його брата. І я почав займатися волейболом».

Денис Зуй, тренер ВК «ШВСМ-СумДУ», говорить: «Молодь, найближче майбутнє наше. Хлопці старші передають досвід й мені приємно побачити, що волейбол на Сумщині розвивається. Дітки, школярі займаються цим прекрасним видом спорту. Технічні дії, оскільки молодь ще не готова до основних важких вправ. Це передачі: зверху, знизу. Базові вправи».

Обидві команди розпочнуть тренування у серпні, коли розпочнуться навчально-тренувальні збори. Сезон почнеться восени: жовтень та листопад.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь