Через секретаря Сумської міськради пересварились ВО “Батьківщина” та БПП “Солідарність”


Секретаря Сумської міськради визнали винним. Андрію Баранову інкримінували порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Йдеться про те, що він голосував на сесії міськради під час обрання на посаду секретаря та власне преміювання і не повідомив про конфлікт інтересів вище керівництво, тобто міського голову.

Сьогодні суддя Зарічного районного суду м.Суми Ірина Клімашевська оголосила рішення: «Баранова Андрія Володимировича визнати винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172 КУпАП та ч.2 ст172 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення. Остаточно призначити Баранову Андрію Володимировичу адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави у розмірі 3400 гривень».

 Андрій Баранов, секретар Сумської міськради повідомив, що буде подавати апеляцію на таке рішення суду:

“Посада секретаря міськради – це політична посада. І в принципі наші політичні опоненти вже давно намагаються зробити таким чином, щоб, фактично, збити цю посаду. Ви знаєте, що зараз і у Сумського міського голови аналогічні судові засідання, їх дуже багато. І проти першого заступника. Тобто, іде наступ по всім фронтам”.

Надвечір з’явилась заява обласної організації Батьківщини про політичний тиск, який чиниться на їхніх представників. Звинувачують у цьому політичну партію БПП «Солідарність».

Очільниця секретаріату БПП «Солідарність» у Сумській області Марина Нагорна повідомила, що у дорозі й говорити не може й скерувала до сайту організації. О 19-15 там з’явився текст Заяви. У ньому, зокрема, йдеться, що:

«Політична партія «ВО «Батьківщина» особисто приймає рішення про те, щоб делегувати на ту чи іншу посаду свого представника. В результаті недолугої кадрової політики у правоохоронців виникають запитання до посадовців від «ВО «Батьківщина». І тут замість того, щоб провести відповідну роботу зі своїми кадрами або ж довести невинуватість своїх представників в законний спосіб в «Батьківщині» вирішують «повісити всіх собак» на найближчих політичних опонентів, які, через їх хворі фантазії, не дають їм спокою. Це низько, з політичної точки зору. Політична партія «БПП «Солідарність» офіційно заявляє, що жодним чином не причетна до внутрішньопартійних проблем «ВО «Батьківщини», а заяви відповідної політичної сили вважає провокативними та неприйнятними”.

Восени минулого року Андрія Баранова визнали винним іще в одному адміністративному правопорушенні – за несвоєчасне подання декларації. Тоді його оштрафували на 850 гривень. Наразі прізвище посадовця внесено до Єдиного реєстру осіб, які вчинили корупційне правопорушення.

« Коли одне й те саме правопорушення вчиняється кілька разів протягом одного року, або певного періоду часу – там передбачена більша санкція, просто більший штраф тоді сплачується. Але у цьому випадку це дві різні статті КУпАП і, відповідно, не сумуються і не посилюється санкція за те, що він вчинив ті різні правопорушення. Оскільки секретар – це виборна особа, то, на жаль, його не можна звільнити за вчинення корупційного правопорушення, або правопорушення, пов’язаного з корупцією тому єдина санкція, яку він може понести, це дійсно штраф», – зазначив Антон Марчук, менеджер групи РПР “Антикорупційна реформа” (м.Київ).

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь