Чернігівські художниці презентували свої роботи в Сумах

Члени Національної спілки художників України Оксана Корнієнко і Надія Мартиненко представили на огляд сумчан спільну виставку.

Побутовий оптимізм – таким жанром описує свої роботи чернігівська художниця Оксана Корнієнко. На Сумщині вона не вперше: раніше приїжджала на пленер, також презентували свої роботи в міській галереї.

«Це роботи на досить земні теми, приємні і близькі для кожного. Натюрморт я дуже люблю, пейзажі, квіти, тематичні композиції, тварин: я бачу козу – я біжу за козою, коти взагалі – це мої годувальники. як хтось сказав: що бачу, те й малюю, але трішки по-своєму, привношу  щось своє, осучаснюю», – розповіла про свої роботи художниця Оксана Корнієнко.

Інша художниця – Надія Мартиненко – не змогла сьогодні приїхати на відкриття експозиції.  Творче кредо мисткині – «я – художник, що завжди в дорозі».

Сьогоднішня виставка – результат творчого обміну. Учора в Чернігові відкрили виставку сумського митця, голови обласної спілки художників Івана Гапоченка.

Експозиція мисткинь із Чернігова  в міській галереї Сум буде відкрита для огляду до 29 квітня. Кілька робіт як подарунок залишаться в нашому обласному центрі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь