Чотирьом селам Сумщини відновили газопостачання


Чотирьом селам Сумщини відновили газопостачання. Мова йде про Малі Бубни, Бацмани, Гаврилівку та Локню Роменського району. Упродовж чотирьох місяців мешканці цих населених пунктів жили без газу, його подачу з Артюхівського родовища припинили наприкінці червня. Наразі без блакитного палива залишаються Погожа Криниця та Заруддя Роменського і Яловий Окіп та Столяреве Липоводолинського районів. Вони під`єднані до Південно-Панасівського родовища.

«Південна Панасівка, на жаль, є невідповідність у ліцензії. По тій інформації, яка в мене є з Києва – 6-го листопада буде засідання комісії у Держгеонадр і потім після внесення змін у ліцензію Держпраця видасть гірничий відвід», – говорить Валерій Білоха, голова Роменської РДА.

 «В понеділок, якщо ця комісія відбудеться і все виправлять, тоді просто чекаємо газу. По лінії газового господарства також дана вказівка готуватися до пуску газу. Тобто всі роботи попередні по пуску газу проводяться. Обіцяють нам, що в найближчі дні все буде”, – говорить Іван Яременко, голова Липоводолинської РДА.

Щодо роз’яснення ситуації з Південно-Панасівським родовищем, в Держгеонадр ми направили інформаційний запит.

Нагадаю: відключили подачу газу у вісім сіл Роменського та Липоводолинського районів через завершення строку дії ліцензії на видобуток. Тоді без газу залишилося близько 50 тисяч мешканців Сумщини. Місяць тому термін ліцензії «Укрнафті» подовжили – на 20 років.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь