Чотири медалі привезли сумчани з Всесвітньої гімназіади


Чотири медалі для школярів. У Сумах відзначили кращих спортсменів Всесвітньої літньої гімназіади в обласному відділенні освіти та науки.

Станістав Галайда та Анастасія Курашвілі стали «бронзовими» призерами змагань зі спортивної аеробіки. Вони виступали в трійці з Євгенією Недзведською з Житомира.

Анастасія Курашвілі, «бронзова» призерка Всесвітньої гімназіади, говорить: «Вона приїжджала до нас у Суми. У нас було по два тренування на день. Ми гарно здружилися й тренери нас дуже підтримували. Все гарно було. Все сподобалось, ми знайшли багато друзів. Було страшно виходити на майданчик, але ми все змогли. Підтримка тренерів, всі нам бажали успіху».

Спортсмени адаптувалися до нового майданчика – професійного килима для аеробіки, якого немає в Сумах.

Станіслав Галайда, «бронзовий» призер Всесвітньої гімназіади, каже: «Те, що ми взяли «бронзу» – це велике досягнення для нашого виду спорту. Конкуренти дуже високі: Росія, Румунія, у них гарна підготовка, більше часу, фінансів й килим, який коштує великих грошей. Ну, ми «вбиваємо»  руки, спину, а вони вже звикли, вони виходять на майданчик й показують свій рівень. А ми поки звикнемо».

Двома «срібними» нагородами змагань відзначився Артем Овчинников у стрільбі з лука. Крім командних змагань серед чоловіків, він ще піднявся на п’єдестал в особистому заліку. Утім, нагороду за нього отримала його тренер.

Наталія Родіонова, Заслужений тренер України зі стрільби з лука, каже: «Зараз в Італії розпочався етап Кубка Європи молодіжний. І це буде один з етапів відбору на чемпіонат Європи. По рівню результатів, які він показував перед цим, у нас були Всеукраїнські змагання й до цього він показував гарні результати. Тому, ми сподівалися й він виправдав. Він справді показав боротьбу, це найголовніше».

Змагання тривали вісім днів у Королівстві Морокко з 18-ти видів спорту. Усього у змаганнях взяли участь 58 країн та 4 тисячі спортсменів.

Владислав Маслов, начальник Обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, каже: «Спортсмени пройшли два етапи підготовки. Було проведено навчально-тренувальні збори. Знайшли змогу відрядити на гімназіаду Галайду Станіслава за кошти обласного бюджету. Це для них, як рівень підготовки до чемпіонатів світу та Європи.»

Усього Україну представили 122 спортсмени, які вибороли загальнокомандне «золото» змагань, взявши 112 медалей, 39  з яких найвищого ґатунку.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь