День міста в скорботі

Так минули ці вихідні для Сум. Заплановані святкування 6-7 вересня відмінили через загиблих сумських солдат із 27 артполку. У свій день народження місто говорило лише про бої та втрати.
День міста Суми пройшов у скорботі за земляками. Цього дня говорили лише про схід. Перший, хто поклав свою голову за мир у зоні АТО, Олександр Аніщенко. На день міста рідні бійця отримали відзнаки присвоєного йому звання Почесного громадянина Сум.
Віталій, позивний Балу, – щойно з передової. Сам сумчанин, утім служить під прапором Дніпропетровська. Зізнається: розказати про АТО є і багато що. Але з деяких пір став небагатослівним. Говорить: краще за нього скоро промовлятиме його гранатомет.
Бойовий дух у наших на висоті, каже чоловік. Наголошує: якщо б і з технікою підсобили, боїв уже б не було. Бо ж деякі, хто воює проти українських військ, узагалі не усвідомлюють, що насправді роблять на нашій землі.
Щоб день міста більше не був на стільки сумним, мер Сум попросив у Києва подарунка на свято. Звернувся до командування Генштабу з проханням про допомогу нашим хлопцям – український солдат не має йти проти танків ворога майже з пустими руками.
Не свято. Мітинг-реквієм 2014-го сумчанам запам’ятають сльозами на очах. Адже, в ніч на 4 вересня Суми втратили 6-ть героїв.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь