Депутата Сумської міськради можуть відпустити з-під варти

Таке рішення ухвалив Зарічний районний суд м. Суми 19 квітня. Мова йде про депутата Сумської міської ради В’ячеслава Степченка. Прокуратура підозрює його в отриманні 4,5 тис доларів США неправомірної вигоди.

В Ухвалі суд визначив депутатові грошову заставу у розмірі 140 тис. 960 грн. “з урахуванням матеріального стану підозрюваного”. Внести її він за нього мають впродовж 5 днів.

 “Не згодні, але щодо практики інших варіантів не бачимо. Чи будете подавати апеляцію? – Визначимось, іще не знаємо”, – так пояснив свою позицію щодо рішення суду адвокат В’ячеслава Степченка Віталій Дмитренко.

Прокуратура просила – тримання під вартою без застави й збирається оскаржувати рішення суду.

“Прокуратура наполягала на триманні під вартою. Наразі вирішується питання про оскарження цього рішення”, – повідомила Наталя Науменко, прес-секретарка прокурора Сумської області.

За декларацією, поданою В’ячеславом Степченком за 2017 рік, родина депутата володіє гаражем, офісом, чотирма земельними ділянками, двома будинками, квартирою та має чотири машини. Він та його дружина має корпоративні права у 5-ти юридичних особах. Заробив В’чеслав Степченко та його дружина торік сумарно майже півтора мільйона гривень, ще на понад 202,5 тис. грн виплатили кредиту.

Прим. Дана інформація містить фактичну помилку. Уточнення читате у новині “Депутат Сумської міськради залишається на волі”.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь