Керівники фракцій та партійного осередку прокоментували ініціативу відкликання депутатів у Глухівській міськраді

Підстав для відкликання депутатів нема. Так відкоментував нам телефоном ініціативу позбавити мандатів сімох депутатів у Глухівській міській раді керівник фракції Радикальної партії Олега Ляшка Віктор Фетищенко. Його фракція може позбавитись двох депутатів:

 «Самих дисциплінованих і прибирають. Це була не народна ініціатива, а ініціатива колишнього мера Бурлаки».

 За словами Віктора Фетищенка, сьогодні він давав свічення у поліції – щодо перебігу народного віче, яке збирали у Глухові 26 жовтня. Саме він написав заяву про можливі порушення процедур під час цих зборів. Юрій Бурлака – керівник фракції «Воля народу» у Глухівській міській раді висловився так щодо ініціативи позбавити мандатів трьох своїх депутатів. Телефоном Юрій Бурлака:

« Один із депутатів – Литвиненко Микола Васильович, вирішив не брати участь у політичних ігрищах і написав заяву ще в січні на міського голову, на міську раду про складання своїх повноважень. І з того часу депутат міської ради Литвиненко не ходив на сесії. Два інших увійшли до «промерської» більшості».

Окрім представників «Радикальної партії» та «Волі народу» відкликають депутатів, які увійшли до ради від «УКРОПу». Владислав Луговий, який очолює обласний осередок, має таку позицію:

 «Буйков Олександр – я впевнений, що рішення виборців правильне, він ішов по списку «УКРОПу», став депутатом від партії «УКРОП», але в 2015р. вийшов з фракції «УКРОПу» і голосує зараз, і приймає участь у роботі більшості, але не працює з «УКРОПом» і не працює з виборцями. Понирко Андрій – там зовсім інша ситуація. Більше року тому він змінив місце проживання – виїхав з України».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь