Депутату Сумської міськради обиратимуть запобіжний захід повторно


В’ячеславу Степченку – депутату Сумської міськради обиратимуть запобіжний захід повторно. Таке рішення прийняли у Апеляційному суді м. Суми.

14 березня суддя Зарічного суду відпустив чоловіка, бо вважає, що доказів його винуватості немає і підозру йому вручили із порушеннями.

Прокуратурою Сумської області була подана апеляційна скарга на таку ухвалу слідчого судді. Розглянувши її, 6 квітня у Апеляційному суді скасували рішення Зарічного суду від 14 березня, чим визнали В’ячеслава Степченка підозрюваним і направили справу на повторний розгляд у суд першої інстанції, де йому мають обрати запобіжний захід.

Підозрюють депутата у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди. Санкція статті передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі.

 12 березня прокуратура зафіксувала передачу 4,5 тисяч доларів США від приватного підприємця – за сприяння у продовженні терміну оренди земельної ділянки.

В’ячеслав Степченко є депутатом Сумської міськради від фракції «БПП «Солідарність», очолив комісію з питань архітектури, містобудування та земельних відносин у 2017 році.

Адвокат чоловіка Віталій Дмитренко телефоном повідомив, що коментувати ситуацію буде після того, як ознайомиться із повним текстом рішення.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь