Депутату Сумської міськради оголосили підозру у неправомірній вигоді


Оголосили підозру. За словами Наталі Науменко, прес-секретаря прокурора Сумської області її вручили В’ячеславу Степченку. Депутат від фракції «БПП «Солідарність» знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Вчора за версією прокуратури чоловік гроші мав отримати через посередника. Останнього затримали під час їх отримання.

Наталя Науменко, прес-секретар прокурора Сумської області, говорить: «Нині затриманий депутат СМР перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, йому вручили повідомлення про підозру за ч.3 ст.368 ККУ – це вимагання та одержання неправомірної вигоди. Завтра зранку прокуратура направить до суду клопотання про обрання йому запобіжного заходу, воно полягатиме в триманні під вартою і вже суд визначить його подальше місце перебування. Санкція статті передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі»

 12 березня прокуратура зафіксувала передачу 4,5 тисяч доларів США від приватного підприємця – за сприяння у продовженні терміну оренди земельної ділянки.

В’ячеслав Степченко є депутатом Сумської міськради від фракції «БПП «Солідарність», очолив комісію з питань архітектури, містобудування та земельних відносин у вересні 2017 року. Ми намагаємось дізнатись прізвище адвоката В’ячеслава Степченка – для отримання коментаря.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь