Депутати не зібрались, аби підтримали відставку Мішеля Терещенка

Прийняти відставку Глухівського міського голови Мішеля Терещенка було нікому. Бо не стало кворуму. Сьогодні о другій годині дня у Глухові мала відбутись позачергова сесія, на якій депутати повинні були розглянути заяву Мішеля Терещенка про складання з себе повноважень очільники міста.

На позачергову сесію глухівської міськради зареєструвались 9 депутатів із 36, зареєстрованих у списку. Оголошення про її проведення розмістили учора.

У Глухівській міськраді роботу ради блокують, на думку Мішеля Терещенка депутати трьох фракцій, яких сьогодні на засіданні не має. Це представники Волі народу, Блоку Петра Порошенка та УКРОПу. Ми зателефонували їм, аби дізнатись чому не прийшли. Член Глухівської Солідарності Євген Скрипник повідомив, що знаходиться у відрядженні:

Я як депутат не був повідомлений про призначення сесії, мені ніхто не телефонував” – 

Таку ж відповідь надав і голова фракції УКРОП Андрій Карлов: “Я не знав, чесно кажу, нас ніхто не повідомляв”.
Голова фракції Волі народу Юрій Бурлака від коментарів телефоном відмовився. Відповідь надіслав письмово:
“На позачерговій сесії міської ради, яка відбулася 19 вересня, я заявив, що доти, доки проекти рішень сесій не публікуватимуть за 20 робочих днів до дня голосування на сайті міської ради, як це передбачено ЗУ “Про доступ до публічної інформації”, на сесії ходити не збираюся. Рішення повинні бути зрозумілі людям, з ними обговорені, а не витягнуті з-під столу в день голосування. Ми приймаємо бюджетні рішення не особистих коштів, а коштів всього міста”.

“Це ситуації, які організував проти нас БПП, це губернатор і нардеп Андрій Деркач, вони разом організували все, що ми будемо паралізовані. Мені треба зараз іди до Києва, тому що цю проблему ми не можемо рішити у Глухові”, – додав Мішель Терещенко.

Так як депутати не зібралися на сесію, Мішель Терещенко залишається на посаді до того часу, поки 18 депутатів не зберуться у сесійній залі для того, аби був кворум.

“Сьогодні було лише 9 депутатів + 10 міський голова, тобто за заяву депутати мають саме проголосувати, адже саме після сесії вважаються припиненими його повноваження”, – пояснила секретар Глухівської міськради Олена Демішева.

Ми зателефонували голові Облдержадміністрації Миколі Клочку та народному депутату Андрію Деркачу, на адресу яких висловився Мішель Терещенко. Слухавку вони не взяли, але ми залишаємо за ними право на відповідь в ефірі нашого телеканалу з приводу звинувачень, які пролунали на їхню адресу приводу.

Нагадаємо, Мішель Терещенко виборов посаду Глухівського міського голови у 2015 році. Йшов як самовисуванець. За нього проголосували 64,58% виборців. До політики Мішель Терещенко займався бізнесом. До березня 2015 року був громадянином Франції. Є нащадком роду цукрозаводчиків і меценатів Терещенків – в Україні живе з 2003 року.

Додамо, що у декларації про суттєві зміни, поданій 18 серпня цього року, Мішель Терещенко вказав, що отримав від продажу корпоративних прав прибуток: близько півтора млн грн: від ТОВ “Лінен оф Десна” – майже 136 тис. грн і мільйон 405 тисяч гривень за відчуження акцій ТОВ “Укрен Агрі”.

Загалом, за щорічною декларацією за 2017 рік, поданій Мішелем Терещенком 31 березня цього року, у власності його родини є земельна ділянка у Києві площею 6 соток і дві квартири в столиці – на понад 200 квадратних метрів, будинок у Глухові на 63 квадрати (62,9 м2). Вказав Мішель Терещенко, що володіє автомобілем ФОРД фієста (Ford Fiesta) 2016 року випуску. За 2017 рік його дружина отримала понад 49 тис. (49 тис. 200 грн) зарплати за основним місцем роботи, а він на посаді міського голови – більш як 176, 5 тис. грн (176 тис. 599 грн).

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь