Депутати Сумщини не сформували звернення до керівництва держави через заводчан

Не сформували звернення до керівництва держави стосовно ситуації на Сумському НВО. Сьогодні   обласні депутати не проголосували за текст звернення. Його обговорювали під час сесії, відправили на доопрацювання.

“Чому переживають, що приватна власність порушується, і в той же час ніхто не хвилюється за те, що люди не отримують заробітню плату і сидять місяцями без засобів на існування. Ви ж влада, якій ми довірили власну долю”, – говорить Валерій Шершенюк, голова незалежної профспілки ПАТ “Сумське НВО”.

“Люди виходять на вулицю, протестують, а жодної реакції немає. Я підготував звернення до Президента України, РНБО, Кабміну, депутатів стосовно ситуації, яка склалася на СНВО. Ми не можемо  не реагувати. Прошу включити до порядку денного”, – говорить Віктор Дубінко, депутат Сумської обласної ради.

“25 березня 2016 року, 2 грудня 2016 року і 27 квітня 2017 року. Ми вже зверталися.  Тричі ми зверталися, це приватний бізнес. Завтра хтось у когось захоче забрати квартиру. Ми не можемо, в юридичній площині треба працювати. Я пропоную, щоб голови фракцій зараз якесь рішення нормальне зробили, щоб підтримати людей, які працюють на заводі Фрунзе, щоб ми могли його в законну площину ввести”, – сказав Володимир Токар, голова Сумської обласної ради.

 Нагадаю, 26 червня міські депутати з подібним зверненням зверталися до керівництва держави з вимогою  вжити заходів спрямованих на забезпечення виплати заробітної плати. Тоді фінансовий директор підприємства Валентина Василенко повідомила, що за 6 місяців  складає 270 мільйонів гривень і на заводі чекають замовлення, яке змогло б покрити виплату частини заробітної плати за грудень. До цього працівники виходили на мітинги, влаштовували «голодну ходу». Чи з`явилося замовлення та яка перспектива виплати грошей  ми запитали у прес-служби заводу. Прес-секретар повідомила, що наразі у відпустці.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь