Дівчина, яку 5 місяців тому збили на вул. Роменській, продовжує реабілітацію в Сумах

5 місяців після аварії. 16-річна Карина Житник , яку 9 лютого  збили на вулиці роменській продовжує проходити реабілітацію. У якому стані зараз перебуває дівчина – далі у сюжеті.

Півтори години занять – фізичні вправи та масаж. Це – 11 заняття з реабілітологом. Позаду  – 2 місяця в лікарнях та 17 діб у комі.

Андрій Соловей, реабілітолог: «В неї був дуже складний струс та неповний перелом основи черепаКоли вона прийшла, були порушення судинного характера, запаморочення, помутніння, але зараз, коли вона почала виконувати комплекс вправ, які ми їй даємо, їй стало легше. Проте про якійсь стабільний результат говорити ще рано»

Аварія сталася на вулиці Роменській, 9 лютого. Дівчину збили на нерегульованому пішохідному переході.

Іван Житник, батько Карини: «Зараз в неї головні болі присутні, майже кожен деньКоштів  десь тисяч до 40. Це те, що ми маємо по чеках»

За версією слідства, Карину збив автомобіль марки “Шевроле”. Ним керував виконуючий обов’язки  начальника Сумської виправної колонії Владислав Павлик. Його звинувачують у порушенні правил безпеки дорожнього  руху. Чоловіку загрожує  до 8-ми років за гратами.  22 березня цього року Владислава Павлика оштрафували на 10 тис. 200 грн. за керування автомобілем у нетверезому стані. Наразі справу чоловіка розглядають у Ковпаківському районному суді. 13 липня о 14-00  відбудеться чергове засідання у цій справі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь