Для центрів первинної медико-санітарної допомоги закуплять обладнання на 6 мільйонів гривень

9 торгів на понад 6 мільйонів гривень організував сумський відділ охорони здоров’я. Купують комп’ютерну техніку і медичне обладнання. Забезпечити їх мають півтора сотнями ноутбуками і 30 комп’ютерами.

Зараз лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 уклали з пацієнтами 27 з половиною тисяч декларацій. 200 з них підписав Борис Сергійович Коломієць. Поки працює над цим у себе вдома – на робот іне вистачає техніки.

«Кожна амбулаторія має в своєму користуванні 1-максимум 2 компютери. Згідно табеля оснащення, кожен лікар повинен мати комп’ютер або планшет, у кожному кабінеті повинні бути дитячі і дорослі ваги, електрокардіограф, глюкометр, аптечка невідкладної допомоги», – розповіла в.о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Алла Гладенко.

Тендер оголосили 30 липня. На 17 серпня запланований аукціон. За словами в. о. начальника відділу охорони здоров’я Сумської міської ради Юрія Прядко, два тендери були відмінені по причині того, що були виявленні неточності в оформленні технічного завдання до предмету закупівлі. З метою не порушення законодавства було тендерним комітетом прийняте рішення відмінмити ці торги й оголосити з поправками нові.

Нині декларацію з лікарем уклав кожен десятий сумчанин. Це – близько 27 000 угод. Також два центри медико-санітарної допомоги надіслали документи до Національної служби здоров’я. У разі підписання з нею договорів із жовтня фінансувати заклади буде саме вона. За підсумком першої хвилі гроші на обслуговування пацієнтів і зарплатню лікарям від Національної служби здоров’я отримує в області одна приватна клініка – у Кролевці.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь