Дні сталої енергії відзначають у Сумах


Дні сталої енергії стартували у Сумах. Відсьогодні, 5 червня, та впродовж п’яти днів у місті відзначають Європейський тиждень сталої енергетики.
О 9 ранку у центрі Сум мешканці обласного центру та працівники освіти зібралися на святкування Днів сталої енергії.
Лариса Лаврик, вихователь дитячого садочка №33, говорить: «У нас проходять заняття по енергозбереженню. Дуже у нас поширені сюжетно-рольові ігри, ми знайомимо дітей з літературою з цієї теми, проводимо театралізовані вистави з екології»
Григорій Петрюченко, директор школи №9, говорить: “Були проблеми великі з теплопостачанням,  тому ми боролися з цією проблемою, і таким чином ми реагували на те, щоб дітям скласти комфортні умови для навчання. Таким чином у нас розроблений проект по енергозбереженню в школі”

Також понад 20 сумчан взяли участь у велопробігу. Він стартував біля Альтанки.
Богдан Буров, учасник велопробігу, говорить: «Я в майбутньому хочу бути тренером. Хочу, щоб як можна більше людей займалися спортом. Маршрут. На скільки я знаю, це буде коло Кірова, по Прокоф’єва, і сюди, до Альтанки, назад»
Євген Гонтовенко, організатор велопробігу, говорить: «Велосипед той транспорт, який забруднює менше всього повітря. Це корисно для здоров’я, зараз всі європейські міста пересіли на велосипеди, тому і ми підтримуємо це»

Дні сталої енергії у Сумах влаштували вчетверте у рамках Європейського тижня енергозбереження. Вистави, вікторини, флеш-моби, майстер-класи та екскурсії. Все це чекатиме на сумчан впродовж 5-ти днів. Завершаться Дні сталої енергії фестивалем – 9-го червня на театральній площі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь