До Дня захисника України у Сумах співали пісень


Серед святкових заходів у Сумах до 14 жовтня сумчан розважали у філармонії –   влаштували святкову програму під назвою «Народ і армія єдині».  У програмі заходу  – українські козацькі пісні. Виконують їх артисти філармонії. Тривав концерт  годину.

Глядач Андрій Микитович ділиться враженнями від свята: «Для мене, як для українця, це дуже величезне свято. Козацькому роду нема переводу. Це наше коріння».

  «Українські пісні ми любимо, прийшли подивитися. Якби не дощ, все було б добре. Трішки погода підвела», – говорить глядачка Тамара Сергіївна.

0 17 годині в Мануфактурі зібралися хлопці і дівчата міста,  влаштували флешмоб. Співали повстанських пісень. Це робили тут вперше.

“Ми сиділи думали, як би донести, що сьогодні свята, що є гарні пісні в Україні. Ми придумали, давайте просто заспіваємо.  Дуже сподобалося, як співали «Щедрик»  на залізничних вокзалах. Хочемо заспівати «Ой у лузі червона калина» – буде перша пісня, потім «Лента за лентою». І третя – «Добровольці Божої чоти»”, – розповідає Кароліна Романченко, організатор флешмобу.

“Є історія і якщо її не підтримувати, то історія попросту пропаде. Це цікаво, тому чого б ні, якщо ти знаєш ці пісні, то чого б не долучилися. Долучайтеся всі. Героям слава”,  – каже учасник флешмобу Владислав Веремієнко.

“Я  всі ці пісні чула, бо була з ними в таборі «Коловрат». Дуже подобаються, класно”, – ділиться враженням сумчанка Єлизавета Журба.

“Не кожен день таке. Тому зупинився. Гарно співають. Майже. Слів не знаю”, – говорить Марк.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь