До Сум на навчально-тренувальний збір приїхали легкоатлети збірної України

У Сумах розпочався навчально-тренувальний збір Національної збірної України з легкої атлетики. Також до сумського манежу приїхали вихованці Західного та Східного центрів олімпійської підготовки.

Сумський манеж тільки відкрили після реконструкції. Тут оновили сектори для стрибків, бігові доріжки по колу та пряму. На першому зборі цього року легкоатлети випробовують оновлену бігову доріжку.

Катерина Климюк, легкоатлетка, розповідає: «В тому році, коли ми тренувалися, виникали певні складнощі через сковзке покриття. Ми буквально, як на льоду бігли. Звісно, це вплинуло на наші секунди. Цього року просто супер. Хороша доріжка. Я думаю всі покращать особисті рекорди».

Олександр Соколов, легкоатлет, говорить: «Подивився на доріжку, в принципі вона гарна, комфортна, м’якенька. Бігати по ній комфортно. Готуємось до чемпіонату Європи й будемо тут тренуватися й намагатися виконати гарні нормативи».
Майже 80 легкоатлетів приїхали до сумського манежу. Це члени національної збірної команди України. До манежу вони приїздять кожного року.

Олексій Сердюченко, Старший тренер Національної збірної команди України, каже: «У нас є майстри спорту, призери Олімпійських ігор, зокрема Аліна Логвиненко, також є призери чемпіонатів Європи. Кілька років з боязом ставилася до сумського манежу. Покриття було не дуже зручним. Для змагань воно було зручним, а для тренувань, було важким й било по ногам».

Усього разом з тренерами, масажистами, лікарями приїхали 120 людей.
Олена Борисюк, тренер Східного центру Олімпійської підготовки легкоатлетів, говорить:

«Вдома у нас немає манежу, тільки стадіон, ми його постійно чистимо від снігу. Тому зараз для тренувань хороші умови. Сім у мене спортсменів у Східному ЦОПі, ще три з ДЮСШ, загалом 10 чоловік. Ми приїхали з Волині».

Сумчан Центру олімпійської підготовки на зборі -16. Деяких не включали до складу, щоб зекономити кошти.
Віталій Корж, директор Східного центру Олімпійської підготовки легкоатлетів, розказує:

«Зараз йде інший розподіл коштів. Кожен спортсмен має певну суму грошей на рік. Ніхто не хоче витрачати їх у Сумах, якщо ще готуватися весною та літом. Цього року збільшилась кількість спортсменів. Якщо у 2018 було 60-т спортсменів, то у 2019 у нас 110 спортсменів. Майже вдвічі нам збільшили склад».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь