До Сум прибув 26 гуманітарний конвой зі Швейцарії

26 гуманітарний конвой від благодійного фонду «Help – Point Sumy» прибув до Сум. Сім фур подолали шлях від міста Волен (Швейцарія) до обласного центру за тиждень. Привезли 7 контейнерів із 65 тонами гуманітарної допомоги 14 водіїв, троє з яких жінки. Семиденний вояж зі Швейцарії до Сум Моніка Фрай подолала вперше.

Моніка Фрай, водій благодійного фонду «Help-Point Sumy», розповіла:

«Це моя перша поїздка сюди та вона досить довга. Я до цього їздила Європою. Залишила рідних, щоб приїхати в Україну, ця поїздка для мене цікава та вдала».

А цей чоловік до Сум гуманітарний конвой возить 9 років.

Джорджіо Робіані, водій благодійного фонду «Help – Point Sumy», розповів:

«Я їжджу з 2009 року з конвоєм. Це моя 15 чи 16 поїздка. Моя дружина мене повністю підтримує і розуміє, діти вже підросли. Тим паче два тижні побути самій вдома – для неї досить непогано».

Для семи водіїв-новачків влаштували екскурсії містом. Ті, які знайомі з Сумами, розвантажували фури. Цього разу у них матеріали та меблі для лікарень, навчальних закладів, соціальних установ і рятувальників.

Маріанне Піфаретті, президент благодійного фонду «Help – Point Sumy», розповіла:

«У мене гарні контакти, тому збираємо ці гуманітарні конвої досить швидко, адже люди допомагають і з цим у нас проблем взагалі немає».

Благодійну допомогу мають поділити порівну між комунальними установами міста та області. Наразі вона буде на складі.

Микола Резнік, засновник Сумського благодійного фонду «Хельвеція», розповів:

«Про якість мені незручно говорити з позиції, що ми такої якості ще не добилися в абсолютно нових виробах. Ці вироби, які вони нам привозять настільки якісні, що вони відпрацювали своє там. У нас вони значно перевершують абсолютно нові вироби».

Наступний конвой від «Help – Point Sumy» у Сумах чекають за півроку.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь