До Сум приїхав засновник школи карате госоку рю

До Сум приїхав засновник карате госоку рю Такаюкі Кубота. Для прихильників своєї школи сенсей влаштував семінари, також він судитиме змагання, які відбудуться у неділю 14 жовтня. Такаюкі Кубота живе у Сполучених штатах, а викладати карате їздить по всьому світу. Три головні принципи його школи: сила, швидкість і м’якість. Він тренує не тільки спортсменів, а й американських поліціянтів. Організатор семінару у Сумах – володар 5 дану, шеф-інструктор Міжнародної асоціації карате в Україні Анатолій Лозовий:

«До нас приїхав, вже вшосте, з Лос-Анжелесу, президент Міжнародної асоціації карате Соке Такаюкі Кубота – це один з небагатьох засновників стилю. На цьому семінарі якраз є можливість побачити стиль у розвитку і він проводить у нас зараз проводить семінар для дітей, це базова техніка – трішки ката, трішки кумі те».

До цього відбулись семінари зі зброєю: з дерев’яним японським мечем бокеном та куботаном – паличкою для самозахисту. Говорить володарка чорного поясу з карате Каріна Пономарьова:

«Я займаюсь карате вже 10 років, в мене займається брат, тому я вирішила піти за ним. У мене чорний пояс по стилю госоку рю, 1-ий дан, я чемпіонка Європи, у Польщі стала чемпіонкою».

Через спілкуємось засновником школи карате госоку рю Соке Такаюкі Куботою:

«Я треную людей вже більш ніж 70 років. Я об’їздив весь світ, але в Україну приїжджав вже багато разів. Українські спортсмени дуже сильні, можливо навіть поїдуть на Олімпійські ігри. Моя школа, мій напрямок у 50-ти країнах представлений. Але мені подобається тут, в Україні. Але найгірше – це дорога з аеропорту в Суми».

Завтра, у неділю 14 жовтня, відбудеться відкритий чемпіонат області з госоку рю у якому будуть змагатися учасники від шести років і до ветеранів карате. На змагання та семінар з’їхались спортсмени не тільки з усієї області, а й з восьми областей України та навіть Польщі.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь