Донецький художник Андрій Прахов привіз до Сум вибухові картини

Його роботи – це флуоресцентні кольори, соковиті сюжети, мікс реальності та фантазії. Як впливає на творчість митця війна в Донецьку? Та що йому сподобалося в Сумах? 
Чеські та словацькі замки сумчани можуть побачити, не виїжджаючи з міста – вони є в роботах Андрія Прахова. Міський пейзаж художник поєднує з елементами імпресіонізму та експресіонізму водночас. Та головне – це кольори! 
Роботи Андрія Прахова вже оцінили в Лондоні, Берліні, Москві… Картини митця прикрашають приватні колекції в США, Франції, Італії, Іспанії…  Виставка «Польоти уві сні та наяву» в Сумах припала до душі й гості з Болгарії.
А от там, звідки приїхав митець, – аж ніяк не казка. Вже кілька років він живе і працює в Донецьку. Сам же родом із Росії. Каже, війна його гнітить і надихає водночас…
 Поблизу донецької майстерні Андрія лунають вибухи, але покидати домівку він не хоче. Каже, поїздить із виставкою – і додому. Хоча Суми йому сподобалися, що й віддзеркалює нова робота. 
Виставка в Сумах – інтерактивна. Відвідувачі мають нагоду взяти пензля до рук і залишити кілька мазків на картині. Від співавторства в живописі сумчани – в захваті.
Насолоджуватися враженнями від соковитих картин Андрія Прахова сумчани можуть до 24 серпня в Сумській муніципальній галереї.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь