Допитали керівника благодійного фонду “Соцінвест” Володимира Лазарєва

Сьогодні у Зарічному суді м. Суми відбулось засідання у справі керівника благодійного фонду «Соцінвест» Володимира Лазарєва.  Сторони процесу допитували обвинуваченого.

Володимир  Лазарєв, обвинуачений «Мені інкримінують те, що я здійснив відчудження транспортних засобів, передавши їх третім особам. Але ніякого відудження у понятті законодавства україни я не здійснював»

 

Андрій Петренко, прокурор прлкуратури Сумської області «БМВ Х5″, “Тойота  Секвойя”.  ви казали, що передали їх в зону АТО. Коли, як?  – В 14 році, до мене звертались неодноразово. Допомагав в зону ато. А хто звертався?  – Військові, волонтери. А якось оформлювалась передача? – Так, оформлювалась.  – Документи можете надать? По 15 року є, по 14  не знайшов. Шукаю номери телефонів. На даний час документів  по автомобілю бмв х5 не має? На даний час нема

 

Андрій Нєговєлов, захисник обвинуваченого: «На сьогоднішній день хто являється власником транспортних засобі, які зареєстровані і поставлені на облік? –”Соцінвест”. –  Я хотів пояснити, що відчудження транспортного засобу може зробити власник. »

 

Олексій Сибільов, суддя Зарічного районного суду м. Суми:  «Ваш допит ще не завершився, оскільки ви сказали, що ви щось можете сказати, але наразі не можете  повідомити з приводу переліку автомобілів, які вам інкримінуються в провину. Будь ласка, згадуйте. Якщо декількох місяців розгляду справи не вистачило»

Допит продовжиться 13 листопада, засідання збереться о 9 -20. Нагадаю, прокуратура обвинувачує чоловіка у зловживанні службовим становищем: продажу автівок, які безкоштовно отримував благодійний фонд . Йдеться про близько сотню машин, які Володимир Лазарєв не реєстрував у центрі МВС. Збитки завдані діями керівника фонду «Соцінвест» за несплату мита – понад 1 млн. грн. У суді справа перебуває з грудня минулого року, про підозру повідомили у жовтні, рік тому. Якщо вину Володимира Лазарєва доведуть, йому загрожує до 6 років позбавлення волі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь