Дозвіл на будівельні роботи по вул. Воскресенській анулювали

Дозвіл на будівництво біля Спасо-Преображенського Собору в Сумах анулювали. Відповідний наказ ухвалений 29 вересня цього року.

Володимир Шкіря, мешкає у  будинку поруч уперше про будівництво тут почув у 2007 році, зазначив: “влада: Лисенко, Войтенко, Довбня, стверджувала, що все тут іде законно, вони знали ще до застройщика, що тут є порушення, але вони цілий рік це дуже скривали”.

Дозвіл на будівництво надали у липні 2012 року, минулого року напочались активні будівельні роботиу листопаді минулого року роботи тут призупинили. Анатолій Довбня – начальник управління державного архітектурно-будівельного контролю повідомив, що “Будівельні роботи не проводяться і не проводились, дозвіл скасований, анульований, забудовник знає про це все, позапланова перевірка даного об’єкту, за результатами були надані забудовнику приписи усунення даних порушень, приписами було встановлено терміни виконання, за вказаний період забудовник не виконав, не усунув порушення, у зв’язку з чим за законодавством, анулювано дозвіл на виконання будівельних робіт, питання перевірки було піднято ще в листопаді, весь чай ішла перевірка”.

Земля комунальна – в оренді замовника будівництва – ТОВ «Адамант-Суми». За документацією мали звести 3-поверхову будівлю для адміністративно-торгівельного комплексу, будівництво призупиняли через фінансові проблеми забудовника, наразі за парканом вирили котлован з палями.

Із замовником будівництва «ТОВ Адамант-Суми» та  ГенПроектувальником ТОВ «Архбуддем» зв’язатися не вдалося, телефони, що вказані, не обслуговуються оператором. Директор підприємства Генпідрядника ТОВ «Роад Констракшн» Ігор Бабаєвський від коментарів відмовився, повідомив, що анулювання дозволу на будівництво ще не отримував. Нагадаю, про це будівництво ми вже розповідали – у квітні цього року – тоді, за словами Володимира Войтенка,  Сьогодні на наші дзвінки перший заступник Сумського міського голови не відповідав – на нараду в обласній державній адміністрації, де мали розбирати ситуацію з цим будівництвом, Володимир Войтенко не прийшов. Олександр Лисенко, якого також туди запрошували, теж був відсутнім, а слухавку не бере.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь