Друга команда сумської “Барси” виграла “Різдвяний кубок”

У Сумах дівочі команди 2004/2006-го років народження розіграли «Різдвяний кубок» з футзалу.

Протягом трьох днів шість команд із Сумщини, Харківщини та Луганщини змагались на майданчику спортивного комплексу СумДУ.

У заключному матчі «Різдвяного кубка» зустрілись команди Сумського району та селища Краснопілля. Від результату цього поєдинку залежало, яка з команд завершить турнір на п’ятому місці, а яка – на шостому. Аби закрити турнір п’ятими, дівчатам з Краснопілля потрібно було не програти суперницям – у попередніх чотирьох матчах турніру вони змогли взяти одне очно (розписавши «мирову» з першою командою Сумської «Барси». Команда Сумського району програла чотири матчі з чотирьох. У першому таймі дівчата з Краснопілля забили суперницям два голи. У другому таймі втримали переможний рахунок.

До цього команди Луганщини та Харківщини – «Кобра» та «Фортуна» – розіграли між собою «срібло» і «бронзу». Щоб завершити турнір із медалями, «Кобрі» потрібно було не програти, аби здобути «срібло» – перемогти. Забивши три «сухих» м’ячі у ворота «Фортуна», «Кобра» вийшла на підсумкове друге місце, потіснивши на третє команду з Харківської області і залишивши поза топ-трійкою першу команду «Барси».

Друга команда сумського футбольного центру (з чотирма перемогами і нічиєю в активі) здобула головний трофей турніру.

“Хороший турнір вийшов. Для дівчаток – це практика. Плюс ще й Різдвяне свято. Що до гри – не те, що хотілося, звичайно. Дуже багато потрібно працювати в плані координації, тактики. Грають, але працювати, працювати і ще раз працювати потрібно”, – говорить тренер футбольного центру “Барса” Марина Стрілецька.

Пам’ятні призи отримали не тільки призери, а і всі команди-учасниці. Відзначені були кращі гравці команд і кращі гравці у різних номінаціях.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь