Другий день після нападу на автобуси

Оголосили підозру та обиратимуть запобіжний захід. Чотирьом затриманим за наслідками нападу на автобуси сумських нерегулярних перевізників вночі 3 жовтня прокуратура проситиме взяти під варту. Про це розповіла прес-секретарка прокурора області Наталя Науменко:

«Ми будемо наполягати на їх тримання під вартою розгляд клопотання скоріше за все відбудеться завтра у п’ятницю. Також прокуратура готує клопотання про накладення арешту на три елітні автівки та один автобус з київською реєстрацією. Прокуратура підозрює, що саме на цих машинах приїхали люди вчиняти хуліганські дії.»

Мова йде про машини, які зараз знаходяться під охороною на приміському вокзалі. Решта транспорту – сім автобусів – поїхали…Зранку приміська станція працювала у звичному режимі.

Як було вчора, розповів пасажир Володимир Ткаченко:

«Взяв білет, на дорозі сів в автобус і поїхав, а тут було все огороджено закрито»

 Сьогодні вранці про подію та її наслідки говорили в обласній адміністрації. Туди зібрали поліціянтів, перевізників і тих, хто їх контролює. По завершенню директорка ТОВ «СанАвто» Ірина Однов’юненко сказала:

«Дуже задоволені зустріччю, взагалі молодці, підтримали. Ми все обговорили, претензій у нас немає ні до кого зараз, на цьому етапі, тому що всі спрацювали оперативно».

За словами заступника начальника управління Укртрансбезпеки в Сумській області Олександра Танченка, підприємства «Сервіс-Люкс», ТОВ “СанАвто” та “Еліт-Експрес» не є перевізниками.

Олександр Танченко, заступник Начальника Управління Укртрансбезпеки У Сумській Області, розповів:

 «По маршруту Суми-Київ працюють перевізники, які являються фізичними особами, ФОПами, а служби які знають всі сумчани – СанАвто, Елитексперс та сервіс люкс. Це не перевізники, вони перевезеннями не займаються. Вони займаються тим, що надають послуги перевізникам інформаційно-диспетчерські. ТОВ “АТП Стріла» – це київський перевізник, який брав участь у конкурсі на міжобласний маршрут. Уже з літа цього року вони почали працювати з Ромнів (Ромни-Київ) і з Сум».  

Вночі проти 3 жовтня у Сумах порізали шини автобусам трьох перевізників – ТОВ «Сервіс-Люкс”, ТОВ “СанАвто”, ТОВ “Еліт-Експрес». За наслідками події поліція доправила до відділку 32 людини, 28 з них – наразі відпустили. Вчора директорка «Санавто» та «Сервіс-Люксу» в інтерв’ю нашому телеканалу звинуватила у рейдерстві одного з засновників підприємства ТОВ «АТП-Стріла». Директор підприємства, який має 50%  власності у ньому – Олександр Москаленко телефоном нам повідомив, що про подію нічого не знає, що він знаходиться на кордоні з Польщею і свій коментар дасть наступного тижня. Додам, що за словами Олександра Танченка, той хто переміг на конкурсі, обов’язково має укласти договір із автовокзалом – звідки відправлятиметься та куди прибуватиме. За словами посадовця, таких угод АТП «Стріла» наразі не має.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь