Два села Лебединщини без світла через крадіїв


10 днів без світла. Так живуть два села у Лебединському районі. Це Селище Будильської сільської ради та Кам’яне Кам’янської. Причина у тому, обладнання, яке живить електрикою, вийшли з ладу – невідомі позливали в них масло.

Володимир  Шкурко, сільський голова Будильської сільради: “п’ятого числа з шести трансформаторів у с.Кам’яне та с.Селище було злито масло.  І були відправлені в «сумиобленерго» на ремонт. Один трансформатор повернений у с. Кам’яне, і до кінця тижня мають поставити інші. Проживає у нас 30 чоловік”.

Руслан Миколаєв, землевпорядник Кам’янської сільради: “немає вже два тижні . У кам’яному у нас тут 6 трансформаторів, із них робе тільки два. Звонили на гарячу лінію, позливане масло з усіх трансформаторів, і їх забрали, сказали, що будуть ремонтувати їх там.  Населення у нас приписане 550 чоловік”.

За інформацією ПАТ «Сумиобленерго», всього там невідомі пошкодили 6 трансформаторів – злили з них понад тисячу літрів оливи. Через це відбулося аварійне відімкнення електроенергії.

Віктор Рябченко, директор технічний ПАТ «Сумиобленерго» зазначає, що трансформатори відправлені на ремонт, до суботи їх роботу мають поновити, це не перший випадок таких крадіжок.

У поліції сьогодні повідомили, за фактом пошкодження трансформаторних підстанцій відкрили кримінальне провадження – стаття «Крадіжка». За неї зловмисникам може загрожувати від штрафу у 8,5 тис грн до позбавлення волі на строк до 3 років.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь