Дві перемоги сумських студентів

Команди Сум перемогли в матчах третього туру чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів.

На полі сумського аграрного університету «Альянс-СНАУ» приймав одеську «Юнга- Морська Академія». Сумчани вийшли вперед вже в дебюті зустрічі – на другій хвилині матчу відзначився Олександр Федченко. На це опоненти відповіли голом Олександра Шепелюка з пенальті на 78-мій. Останнє слово в цій грі було за господарями – на вісімдесят третій хвилині матчу переможний гол забив Віталій Старинський. Після цього гості залишились у меншості – друга «жовта» картка на червону перетворилась для Захара Нєпомнящего. Але сумчани чисельну перевагу у ще один забитий гол не змогли. Тож фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу підопічних Олександра Хімченка з рахунком 2:1.

«Враження позитивні. Гра бажає кращого. Але результат є – тому я задоволений» – говорить тренер сумської команди.

Тренер одеситів спілкуватись з пресою бажання не виявив.

Тим часом команда Київського національного університету технології та дизайну «Легпром- КНУТД» приймала в Ірпені іншу сумську команду – «СумДУ». Сумчани мінімально перемогли киян завдяки єдиному влучному удару Сергія Бабиніна. Таким чином в активі «СумДУ» три перемоги в трьох матчах. «Альянс-СНАУ» два поєдинки виграв і один зіграв у нічию. 26-го жовтня в сумському дербі «аграрії» прийматимуть «політехніків».