Двох прикордонників арештували на два місяці

Арештували на два місяці. Двох офіцерів Сумського прикордонного загону, які минулого тижня зникли на кордоні з Росією не відпустять. Таке вирішили на зустрічі українських і російських прикордонників. Про це повідомив нам прес-секретар голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

Олег Слободян, прес-секретар голови Держприкордонслужби, говорить: «Та зустріч, яка відбувалася для Сумського загону, вона фактично завершилася без особливих результатів. Тому що ми не змогли отримати з Російської сторони відповіді на ті питання, які нас цікавили. Що стосується місця перебування, стану наших військовослужбовців ми можемо тільки здогадуватися. Відбувся суд, причому розглядали справу за двома статтями. Це не тільки не законний перетин кордону, а й звісно не покора. Це наштовхує нас на думку, що наших військовослужбовців таки захопили силою, і вони чинили опір. Ми будемо шукати формати для того, щоб піднімати це питання, на якомусь іншому рівні»

За інформацією прес-секретаря Сумського прикордонного загону Романа Ткача, 3 жовтня двоє офіцерів відділу прикордонної служби «Зноб-Новгородське» моніторили ділянки державного кордону. Близько 20-тої години зв’язок із ними перервався. Наступного дня перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк заявив: “українські військовослужбовці затримані російським ФСБ як порушники кордону”

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь