Директор КП “Електроавтотранс” спростував рішення щодо своєї неефективності


Спростував, щодо своєї неефективності – директор КП «Електроавтотрансу». Тиждень тому члени тимчасової транспортної комісії прийняли рішення щодо неефективності керівника. Про це ми робили матеріал на тому тиждені. Тоді ми не отримали позицію керівника підприємства, Віталія Однорога. Він був у відпустці і слухавку не брав. Проте зараз ми маємо його коментар.

Віталій Однорог, директор КП «Електроавтотранс», говорить: «Щодо неефективного менеджера. Тут я не розумію цих слів. Ви вважаєте не ефективним – збільшення по автотранспорту, збільшення роботи в лінії на 15 тисяч часів, пробіг збільшився на 243 тисячі км, перевезення пасажирів на 1 млн 700 тільки по автотранспорту більше пасажирів, по електротранспорту на 7 з половиною тисяч часів. Що стосується стратегічного розвитку нашого підприємства. У нас є план розвитку, згідно якого ми працюємо. Він погоджений з тими ж депутатами СМР»

Тимчасова транспортна комісія збиралася тиждень тому. З третьої спроби. Попередні два рази – 12 і 27 лютого – комісія не зібралася через відсутність кворуму. Зазначу, обирали директора комунального підприємства у лютому 2016. Тоді свої резюме подало 13 кандидатів. За підсумком призначили Віталія Однорога. Його контракт закінчується у квітні цього року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь