Директор училища №11 звітував перед колективом


Директор Сумського вищого училища № 11 продовжує працювати на займаній посаді. Три тижні тому Директор департаменту освіти і науки Сумської ОДА подала клопотання до профільного Міністерства про розірвання контракту з керівником професійного училища – Ігорем Козолупом. Підстава –  10 січня  в училищі тріснули батареї. Тоді в аудиторіях навчального закладу температура була близько 0. Пізніше трудовий колектив висловив директору училища недовіру. Ігор Козолуп скликав збори колективу, щоб відзвітувати про ситуацію з ремонтом тепломережі на даний час.  На розмову з директором прийшла чверть трудового колективу.

“Ми не вважаємо за потрібне йти сьогодні на збори і ще раз слухати. Директор не прийшов на попередні збори, він ігнорував колектив. До директора було направлено звернення членів трудового колективу. Там було багато запитань, на які він мав відповісти, але він просто не з`явився на збори”, – розказала заступник директора Тетяна Гречаніченко.

Тиждень тому, першого лютого трудовий колектив училища висловив недовіру директору. Тоді на зборах за це проголосували більшість присутніх працівників.

“Я вбачаю в цій ситуації особисті мотиви, на жаль. і пропоную, прошу об`єднати зусилля всього колективу для того, щоб ми своїми власними силами змогли відремонтувати систему опалення, тому що цей розкол в колективі не призведе ні до чого гарного. Ми втрачаємо імідж, позитивний імідж, який напрацьовували роками”, – прокоментував директор училища Ігор Кололуп.

На даний час в навчальний процес в училищі відбувається у звичному режимі. Долю керівника училища за клопотанням  директора профільного Департаменту Сумської ОДА вирішуватимуть наприкінці цього тижня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь