Директору підприємства, якого підозрюють у привласнені коштів під час ремонту дороги, обрали запобіжний захід

Обрали запобіжний захід директору «Суми-Сервіс-Буд» Олександру Шевченку у вигляді особистого зобов’язання. Прокуратура підозрює чоловіка у присвоєнні 850 тисяч гривень під час будівництва дороги на вулиці Римського-Корсакова. У 2016 році підприємство «Суми-Сервіс-Буд» отримало на це 5 мільйонів гривень. Прокурор просив, аби підозрюваний сплатив заставу у розмірі 850 542 гривні.

Олександр Ганжала, прокурор, розповів:

«Підозрюваний Шевченко може незаконно впливати на свідків та інших осіб, приховуватися від органів досудового розслідування та суду. З метою забезпечення належного виконання Шевченком своїх обов’язків та запобіганням ризиків застосувати до нього запобіжний захід у вигляді застави».

Юрій Ломака, адвокат підозрюваного, розповів:

«У повідомлені про підозру, яке було вручене Шевченку, в ньому зазначені обставини, і як висновок робиться: вище викладені обставини, щодо завищення обсягів виконаних робіт та відповідно вартості виконаних робіт включених до актів встановлених в ході експертизи, тобто єдиним документом на який спирається слідство – це є експертиза. Тому, що всі інші докази, які вони надавали на клопотання для обґрунтування підозри – ну, це протокол про створення товариства, статут товариства».

Нагадаю, стосовно обрання запобіжного заходу для директора «Суми-Сервіс-Буд» у Зарічному суді міста збираються вдруге. На перше Олександр Шевченко не з’явився, бо поїхав відпочивати з родиною до Італії. Якщо провину чоловіка доведуть то йому загрожує до 12 позбавлення волі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь