Директору сумського КП «Електроавтотранс» подовжили договір

Про подовження контракту повідомив сьогодні міський голова Сум Олександр Лисенко.

«Ті умови,що були висунуті, щоб подовжити контракт, він виконав.По першому тендеру 4 автобуси поставлені, по другому – два тролейбуси вже в нашому місті, і до кінця місяця будуть ще 2 тролейбуси. Також вимоги по ремонту автобусів були ним виконані», – прокоментував своє рішення міський голова Олександр Лисенко.

У березні цього року представники  тимчасової депутатської комісії , що вивчала діяльність сумського «Електроавтотрансу», назвали керівника підприємства Віталія Однорога неефективним.

«Рішення підприємства не кореспондувалися з висновками, які робила депутатська комісія. За останні 2 роки з міського бюджету на розвиток підприємства були виділені безпрецедентний суми, і результат, отриманий в обслуговуванні населення, може бути значно кращим», – прокоментував голова тимчасової контрольної депутатської комісії з питань діяльності комісії КП «Електроавтотранс» Олексій Рябенков.

Контракт з Віталієм Однорогом уклали 16 травня 2016-го року. Наступного року його пролонгували ще на рік. Ми намагалися зв’язатися з чоловіком сьогодні, але прес-секретар «Електроавтотрансу» повідомила, що Віталій Однорог буде готовий дати коментар нашому каналу у понеділок.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь