Директору сумського «Шляхрембуду» винесли догану та позбавили премії

Винести догану та позбавити премії. Такі результати перевірки комісії Сумської міськради. Вона проводила службове розслідування щодо дій керівника комунального підприємства «Шляхрембуд» Олександра Вегери. Його у лютому цього року Зарічний районного суду міста Суми визнав винним у корупційному правопорушенні й оштрафував на 3400 гривень. Апеляційний суд це рішення Зарічного суду – підтримав. Олександр Вегера підписував накази на преміювання та відпустки своїй дочці та зятю, які працюють начальниками відділів у нього на підприємстві.
«Результати комісії ті, що Вегері Олександру Олексійовичу, звернутись до НАЗК, щоб отримати роз’яснення з приводу його дій, вчинених і визнаних судом неправомірними. По рішенню суду Вегера був адміністративно покараний, йому оголошена догана. Відповідно, в нього не буде преміювання на строк дії догани», – повідомив перший заступник Сумського міського голови Володимир Войтенко.
Повідомити суму премії, яку недоотримає керівник підприємства, Володимир Войтенко не зміг. Сам Олександр Вегера від коментарів нашому телеканалу відмовився. Як зазначено у його електронній декларації за минулий рік, посадовець отримав майже 314 тисяч зарплатні, у тому числі премій та надбавок. Це близько 26-ти тисяч на місяць.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь