Дитячий конкурс скульптур відбувся у Сумах

Скульптури з глини та пластиліну – ліпили сьогодні учасники шостого обласного відкритого конкурсу юних художників. Влаштовують  його раз на два роки у Сумській художній школі імені Лисенка.

На художній конкурс скульптур зібрались учасники з Сумської та Харківської областей. Всього – 50 конкурсантів. Після відкриття розійшлися по різних аудиторіях – за три години мали виліпити скульптури. Матеріали обирали самі. Таісія Ахмерова для власної поробки обрала червону глину^ «Мені дуже подобається його використовувати. Від нього приємні відчуття, він розслабляє»

Змагалися у двох вікових категоріях. Молодшій запропонували тему  «Мальовнича казка», старшій –  «Почуття».

Андрій Нікіфоров, голова журі конкурсу: “ Теми – доволі широкі, щоб не заганяти дітей в якісь стислі рамки і не ставити в глухий кут Ми оцінюємо в в першу чергу творчу активність дітей, їхнє розкриття теми»

Аліса міхеєва, конкурсантка: «Зараз я хочу виліпити баладу. Козака, який сидить під дубом та щось співає. Я йому дам гітару чи якійсь народний інструмент. Я вважаю, що український патріотизм можна виразити в скульптурі . Це буде дуже гарно давитись»

Аліна Свирид, викладачка дитячої художньої школи ім. М.Г. Лисенка: “ В кожній роботі представлена фігура, і за допомогою цієї фігури вони повинні передати певні емоції і певні почуття. 0.44-0.57 Скульптури в кожної дитини різні, по формату, по складності”

За підсумками конкурсу перші місця отримали Сіненко Олексій з Харкова та Марьєтта Олексій з Сум. Гран-прі дісталися Міхеєвій Алісі з  Сум та Годун Анні з Шостки.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь