«Джура»: діти Сумщини зіграли у військово-патріотичну гру

У Сумах відбулися всеукраїнські змагання «Сокіл», («Джура»), обласний етап. Взяти участь у військово-патріотичній грі в області виявили бажання близько 2000 учасників. До обласного етапу потрапили 165 дітей. Протягом трьох днів вони змагалися у силі, мужності та патріотизмі. Змагання тривали три дні. В останній учасники мали здолати «смугу перешкод»: пройти мотузкою у парі, проповзти під бар’єром і переправитись колодою. Юні джури мали продемонструвати витривалість та вміння працювати в команді – на швидкість.
П’ятнадцятирічний Ілля Лозовий розповів: «Ці змагання навчають витривалості, загартовують і підгодовують до армії».
З’їхалось до Сум діти з усіх районів області. За правилами, у кожній команді 8 учасників – 6 хлопців і 2 дівчини.
«Займаємося, працюємо, дітворі подобається от такі змагання на природі, кашу там зварити. Це все набагато їм подобається і багато вражень, нові знайомства», – розповів керівник команди Охтирського району Микола Казмін.
Грають в «Джуру» діти від 7 до 18 років. На обласний етап беруть винятково старшокласників.
«Ми приїхали сюди показати, що Глухів це місто з давньою історією, що багато в ньому хоробрих, мужніх людей, що є сильні козаки. Ну і приїхали перемогти», – зауважив учасник з м. Глухова Богдан Небилиця.
Перемогу у підсумку трьох днів здобула команда з м. Конотопа. Саме вони представлятимуть Сумщину на всеукраїнському етапі змагань, який відбудеться у Харкові у середині серпня. Друге місце посіла команда з м. Шостки, третє зайняло м. Тростянець.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь