Дзюдоїст Дмитро Цюх готується до Кубку Європи


Сумський дзюдоїст Дмитро Цюх, після своєї останньої перемоги на чемпіонаті України, розпочав підготовку до Кубків Європи.

Дмитро Цюх, Майстер спорту України з дзюдо, говорить: «Як виходить, так я в приїжджаю. Хотілося б частіше, бо рідні віддають свою енергію, свій позитив, віру, надію. Тоді ж легше стає».

Дмитро – уродженець Ромен. Тренується та живе у Києві близько п’яти років. Зараз Дмитру 21 рік. Два роки тому він отримав травму коліна, після чого переніс кілька операцій. До рідних приїздить раз у два місяці.

Дмитро Цюх, Майстер спорту України з дзюдо, каже: «Друзі підтримують, плюс тренери вірять, налаштовують на кожну сутичку. До кожного суперника свій індивідуальний підхід. Батьки дуже хвилюються, особливо тато. Він дуже хвилюється, переживає, всі відео переглядає, всі змагання. Я взагалі дуже хвилююся, особливо за день до боротьби та у день боротьби. Но потім, коли виходиш на татамі, все вимикаєш й це не так важко. Головне, вимкнути голову й далі, воно все виходить».

Задля своїх перемог Дмитро тренується двічі на день, це 10-11 разів на тиждень. Відновлюється сауною та масажами. З дзюдоїстом працюють два тренери у Києві, третій – у Сумах.

Сергій Колесніченко, президент Федерації дзюдо сумської області, розповідає: «На міжнародних змаганнях все ж таки треба бути присутнім, двом тренерів. Один діє на нього по-своєму. На чемпіонати України я стараюся їздити всюди з ним. Дмитро отримує, на сьогоднішній день, міську стипендію: вона не дуже велика, але це хоча б щось. Крім цього, Федерація дзюдо йому допомагає непогано, але б хотілося б більше. Тому що, чим вище результат спортсмена, тим більше змагань, зборів, й тим більше треба йому допомагати».

Дмитро входить до збірної команди України, у складі якої він на початку червня стане учасником Кубку Європи серед юніорів в Австрії. Змагатиметься у ваговій категорії до 81-го кг.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь