Екс-державного виконавця Сум взяли під варту

1 жовтня в Шевченківському районному суді Києва обрали запобіжний захід керівнику державної виконавчої служби Чернігівщини – Сергію П’ятниці, який раніше працював у Сумах – очолював міський відділ державної виконавчої служби.

Це тримання під вартою із можливістю внесення застави у 105 тисяч гривень. Інформацію підтвердили в прес-службі СБУ в Чернігівській області.

Затримали Сергія П’ятницю співробітники Служби безпеки України в суботу, 29 вересня, під Вертіївкою Ніжинського району Чернігівської області. Його підозрюють в отриманні непрвомірної вигоди у 35 тис. грн.

Ярослав Молочко, речник управління Служби безпеки України в області:

“Посадовець організував протиправний механізм вимагання від підлеглих неправомірної вигоди за нарахування встановлених грошових винагород. «Такса», яку мали сплачувати співробітники, становила 50% від нарахованої їм суми заохочень”.

Обшуки паралельно провели в Головному територіальному управлінні юстиції області.

Олег Трейтяк, начальник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області:

Був проведений обшук, зроблені відповідні копії документів. У межах діючого законодавства нами були зроблені запити про наявність кримінальної справи і про оголошення підозри посадовим особам Управління Державної виконавчої служби до Служби безпеки України безпосередньо і до адвоката”.

Як повідомила безкоштовний адвокат Сергія П’ятниці Марина Галата – чоловіка забрали до Києва. Наразі Марина Галата вже не є захисником посадовця. Ім’я іншого адвоката нам поки невідомо – ми це з’ясовуємо. Сам Сергій П’ятниця на телефонні дзвінки сьогодні не відповідав, утім ми залишаємо за ним або його законними представниками право на відповідь в нашому ефірі.

Нагадаю, коли Сергій П’ятниця працював у Сумах, він фігурував у справі про зниклі айфони. Гаджети були конфіскатом, який розподіляла виконавча служба. Один зі зниклих айфонів тоді слідчі знайшли у дружини чоловіка. У 2013 році чоловіка підозрювали в отриманні грошей від одного з місцевих жителів – за  зняття арешту з майна для продажу. Цю справу закрили.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь