Екс-директора ПТУ № 11 судитимуть за трьома статтями

Судитимуть екс-директора ПТУ. Справу Ігоря Козолупа, колишнього керівника Сумського вищого професійного училища будівництва, призначили до розгляду. Сьогодні в Ковпаківському суді міста Суми відбулося підготовче засідання.

Прокуратура інкримінує чоловіку підроблення офіційних документів, розтрату  майна і зловживання службовим становищем.Захисник Ігоря Козолупа заперечував.

“Повинно бути чітко визначено, в чому саме звинувачують Козолупа  –  в привласненні, чи в заволодінні коштами шляхом зловживання службовим становищем  – чимось одним. В одній диспозиції статті 3 склади злочину. Треба було обрати кваліфікацію його діям, в чому він звинувачується”, – говорить адвокат обвинуваченого Василь Матішинець.

“Все, що доводить захисник  – то воно стосується суті обвинувачення. Суть буде доводитися прокурором і доводитися судом під час судового розгляду. Але ніяк не на підготовчому засіданні. Враховуючи це, прошу суд призначити справу до розгляду і вважати відсутніми підстави для повернення обвинувального акту”, – говорить Юлія Глядчишина, прокурор прокуратури Сумської області.

За інформацією прокуратури, у період із 2015 по 2017 роки за вказівкою Ігоря Козолупа до документів внесли відомості про працевлаштування, а потім виплату заробітної плати 6 особам, які там не працювали. Йдеться  про суму понад 60 тисяч гривень.

Наступне засідання призначили на 14 березня. Якщо  провину чоловіка доведуть – йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Ігоря Козолупа звільнили з посади директора училища № 11 у лютому 2017. Це сталося після виходу з ладу системи опалення в навчальному закладі. Тоді у кількох аудиторіях були пошкоджені батареї. У червні цього року Зарічний суд відмовив йому у поновленні на роботі.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь