Екс-керівника Сумської державної виконавчої служби відпустили під заставу

Екс-керівник Сумської державної виконавчої служби буде подавати апеляцію на запобіжний захід, який йому учора обрали у Шевченківському районному суді Києва. Про це нам повідомила адвокат чиновника Юлія Молібог:

«Апеляційна скарга буде подана протягом 5 днів, рахуючи з учорашнього дня, повного тексту рішення суду першої інстанції ми іще не бачили, тому доводити на даний час нам іще не відомі, за яких суд дійшов висновків, про те що треба обрати саме такий запобіжний захід. Але звертатись до апеляційного суду ми будемо.

Кор.: – А що ви будете просити, який запобіжний захід, яку міру ви визначаєте?

Ю.Молібог: – Ми будемо просити, щоб взагалі не застосовували ніяких запобіжних заходів оскільки ми вважаємо, що можливо провести усі слідчі дії без перешкоди і без застосування запобіжного заходу»

 За інформацією наших чернігівських колег, сьогодні, близько 18-ої  Сергія П’ятницю відпустили з СІЗО під заставу. Нагадаємо, чиновника затримали в суботу, 29 вересня у Ніжинському районі Чернігівської області, співробітники СБУ, під час отримання 35 тисяч гривень готівкою. За інформацією спецслужби, посадовець, який нині працює керівником виконавчої служби Чернігівщини, вимагав від підлеглих відсоток від нарахування винагород.
Вчора, 1 жовтня, Шевченківський районний суд Києва обрав для нього запобіжний захід: тримання під вартою із альтернативою внесення застави у 105 тисяч гривень.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь