Екс-мер Конотопа подав апеляційну скаргу до Харківського апеляційного адміністративного суду

У ній Артем Семеніхін оскаржує рішення Сумського аднімсуду, який відмовив у задоволенні його заяви. У ній екс-мер просив зупинити дію рішення останньої сесії Конотопської міськради про його зняття з посади міського голови.

 «Апеляція полягає в тому, що незаконно були внесені відомості до держреєстру , і в тому, що депутати не мали права збиратися і проводити якісь там фейкові сесії. Вже була оголошена перерва», – прокоментував екс-голова Конотопської міськради Артем Семеніхін.

28 серпня  у Конотопі відбулись одразу дві сесії міськради. Перша розпочалась о 10-й годині ранку, на ній міський голова Артем Семеніхін оголосив перерву до 12-го вересня. Втім, близько 14-ї години сесію провели в іншому приміщенні та на ній переобрали міського голову, секретаря і затвердили бюджет. Нинішня очільниця міста Конотоп – Тетяна Сизон – обіцяла надати нам коментар з приводу своїх дій впродовж дня, але слухавку більше не зняла. Ми готові надати їй ефірний час для висловлення своєї позиції. Адвокат Анатолій Романюк так прокоментував ситуацію, що склалася із судовими позовами: «Якщо суд скасує рішення Конотопської міської ради про призначення нового секретаря, яка за законом тимчасово виконує обов’язки міського голови, це не матиме ніякого значення, тому що рішення діє відносно конкретного акту, який визначається недійсним. Це той акт, яким вона була обрана, і все . Рішення, які вона підписала. Особливе розпорядження будуть чинними до тих пір, поки не будуть скасовані в судовому порядку».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь