Екс-очільник Конотопської поліції сказав останнє слово у суді

Екс-керівник Конотопської поліції та Сумської міліції – Сергій Лук’яненко – у Ковпаківському районному суді мав змогу сказати все, що вважає за потрібне у рамках свого кримінального провадження. Його у суді розглядали рік і три місяці. У прикінцевий промові Сергій Лук’яненко вклався у півхвилини.
«Ваша честь, я діяв у межах повноважень наданих мені законом. Належно виконував обов’язки начальника міліції й злочинів не вчиняв, що було з’ясовано під час удового розгляду. Я завжди виконував свої обов’язки як перед суспільством, так і перед своїми близькими. маю на вихованні двох неповнолітніх дітей, допомагаю своїм літнім хворим батькам. Ваша честь прошу вас виправдати за всіма обвинуваченнями», – сказав обвинувачений Сергій Лук’яненко.
Більше на судовому засіданні ніхто не висловлювався, бо дебати були проведені раніше. Оголошення ж вироку по справі суддя призначив на понеділок, 10 квітня, на 8-му ранку. Нагадаю, Сергій Лук’яненка звинувачують у незаконних наказах під час керування сумською міліцією у 2015 році. Зокрема, за приховування злочину – незаконного видобутку піску на березі Псла в Сумах. Якщо провину чоловіка доведуть, йому загрожує до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією майна.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь