Екс-очільник поліції поскаржився на прокурорів


Колишній начальник сумської міліції і Конотопської поліції Сергій Лук’яненко поскаржився обласному прокурору на його підлеглих. Заявив, про безпідставну неявку прокурорів у судові засідання по його обвинуваченню.

«Я сьогодні був змушений звернутися до прокурора області зі скаргою на неправомірну бездіяльність групи прокурорів по кримінальному провадженню, яке слухається в Ковпаківському райсуді, – розповів Сергій Лук’яненко. –   Майже 4 місяці у нас там засідання зриваються, бо прокурори не з’являються у судові засідання з різних причин: або відпустка, або відрядження в інші суду. І я позбавлений права захищати себе і доказати свою невинуватість».

Олександр Глядчишин, начальник відділу прокуратури Сумської Області, так прокоментував заяву С. Лук’яненка: «Випадків безпідставної неявки не було і бути не може в принципі у кримінальних провадженнях, а тим паче у таких, що викликають суспільний резонанс. За останні чотири місяці було призначено 6 судових засідань, 4 із яких відбулися за участю прокурора Страшка, інші 2 дійсно були відкладені у зв’язку із його участю в іншому кримінальному провадженні за межами міста Суми. І про неможливість участі у цих засіданнях суд був повідомлений письмово до початку засідання.

Нагадаю: Сергій Лук’яненко очолював Сумську міліцію з липня 2014-го до липня 2015 року. Після цього керував відділом поліції Конотопа. Зараз його судять у Ковпаківському райсуді за незаконні накази та приховування злочину. І у Лебединському райсуді – за вимагання неправомірної вигоди. У жодному із  злочинів Сергій Лукяненко своєї вини не визнає. Найближчі засідання в обох справах призначені на 8 листопада. Крім того, нагадаю: 20 жовтня за рішенням Сумського окружного адмінсуду Сергія Лук’яненка поновили на посаді начальника Конотопського відділу поліції. Та в той же день він звільнився за власним бажанням і вийшов на пенсію.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь