Ентузіазм – рушійна сила (відео)

За два місяці зі старої та пошарпаної зали сумські спортсмени зробили справжню «лялечку». Тепер у ній, кажуть, можна не лише проводити тренування, але й примати змагання високого рівня. Обнову приміряли. Кому пощастило її отримати – далі в сюжеті.
Колись тут було кафе. Потім його переобладнали під зал для борців. Але за майже два десятки років до капітального ремонту не доходили руки. Через дірявий дах капотіла вода. На стінах оселилась пліснява… Нині ж залу не впізнати.
Ремонтні роботи стали у півсотні тисяч гривень. Гроші гуртові – збирали їх серед тих, хто живе спортом. До зали приходять більше сотні осіб різного віку: борці, сумоїсти, для найменших працює дитячий клуб, для всіх охочих без обмежень за віком – група оздоровчої йоги.
Найбільше ж радіють професійні спортсмени. Бо, кажуть, віднині матимуть місце для підвищення своєї майстерності. Приміром, Максим Чуйко – кандидат у майстри спорту, призер багатьох змагань, зізнається: на тренування поспішає з радістю і хорошим настроєм.
На додачу до оновлення стін – новий професійний борцівський килим. Із ним підсобили меценати. Отак у стару та занедбану залу небайдужість людей вдихнула нове життя.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь