Фестиваль «Арт-мама» вп’яте зібрав сумські родини


У неділю, у приміщенні конгрес-центру Сумського державного університету зібралися учасники та гості сімейного фестивалю «Арт-мама». Тут представили свої роботи 34 майстри. У більшості – це сумські майстрині, за сумісництвом – мами, що займаються виготовленням поробок з найрізноманітніших матеріалів. Це – іграшки, прикраси, картини, домашня випічка. Хто тільки виставляв свої роботи, більшість – можна було придбати.

Окрім цього, уся бажаюча малеча могла спробувати свої сили у безкоштовних майстер-класах і побачити концерт сумських дитячих колективів.

Організаторами фестивалю, що зібрав учасників стали ГО  “Сумське громадське коло”, Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи із талановитою молоддю, а також АРТ- студія Альони Соловьової.

Як розповіла співорганізатор свята для родин Ніна Чернявська, цього року відбувся п’ятий фестиваль. У центрі уваги, за її словами,  завжди саме родина, і передусім задіюються ті категорії сімей, які найбільше потребують допомоги. Цей день вона називає загальним днем народження, коли вся родина святкує. Кожного року фестивалі мали певне тематичне спрямування: був фестиваль присвячений родинам-переселенцям, фестиваль присвячений прийомним родинам. Цього року до участі у фестивалі запрошували студентів сумських вишів та усю громаду.

За словами Ніни Чернявської, наступного року вже запланували свято у манежі, бо кількість бажаючих з кожним роком збільшується і у такому приміщенні «Арт-мамі» вже тісно.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь